Formula 1 İzle 2018

Formula 1 İzle 2018Formula 1 seyretmek, adrenalin tutkunlarının en çok tercih ettiği aktivitelerin başında geliyor. Dünyanın bilinen en pahalı arabaları ile yapılan bu yarışlar, birçok ülkede canlı yayın ile ekranlara geliyor. Her piste göre farklı sayıda atılan turlar, gelişmiş olan kameralı sistemler sayesinde farklı açılardan televizyona yansıtılıyor. Formula 1 izle 2018 noktasında Türk seyircileri için sunulmuş olan televizyon alternatifleri var. Bu alternatifler üzerinden yarışları izlemek son derece kolay.  Formula 1 2019 hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

S Sport Yayın Haklarını Elinde Bulunduruyor

Türkiye’de sayısı her geçen gün artan bir F1 fan kitlesi var. Son derece sık aralıklar ile düzenlenen yarışları seyretmek isteyen bu kitleye, birçok farklı kanal ve platform hizmet veriyor. Bunların başında ise S Sport geliyor. Yıllar önce Saran Holding tarafından kurulan S Sport, geçtiğimiz dönemde F1 yarışlarının canlı bir şekilde yayınlanma hakkını elde etmişti. Yaşanan bu gelişmeden sonra yarış tutkunları, bu platformu satın almaya başlamıştı. Bu sene için de aynı durum geçerli. S Sport üzerinden yarışları izleyebiliyorsunuz.

Televizyon yayını ile alakalı olarak bilinmesi gereken birçok farklı ayrıntı söz konusu. Bunların başında ise yayın ücreti geliyor. S Sport, canlı yayını ücretli bir şekilde satmakta. Yani para ödemeden yarışları izlemek mümkün değil. Bu yüzden gereken ücreti ödedikten sonra yarışlar seyredilebilir.

Formula 1 İzle 2018 – Diğer Canlı Yayın Platformları Hangileri?

Formula 1 İzle 2018 için Tivibu platformunu da tercih edebilirsiniz. Bu platform da ücretli bir şekilde maç yayını vermekte. Bu noktada 74.kanalı seçmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra Turkcell TV sayesinde 77.kanal ile F1 yarışlarına erişim sağlamak mümkün. Bir diğer platform ise D Smart, 78.kanal, bunun için ayrılmış durumda. Canlı yayın ve ücret karşılığında maç izlemek isteyen kişiler, Dijiturk 85.kanal üzerinden de bunu yapabilirler. Bu kanalların hepsi, ücretli bir şekilde hizmet vermekte. Formula 1 oyun açıklanma tarihi duyurusundan sonra tüm detaylar yavaş yavaş şekillenmektedir.

Yakın bir zaman içinde F1 ile Youtube kanalının canlı yayın çerçevesinde bir anlaşma içine girmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra F1 organizasyonunun resmi twitter sayfasına girerek, yarıştan sonraki değerlendirmeleri canlı olarak seyretmek son derece kolay.