Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni Yarış Gelebilir

Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni YarışFormula 1, her sene olduğu gibi önümüzdeki yıl içinde de düzenlenecek. Ancak yeni takvimde hangi kentlerin ve pistlerin olacağı ise merak ediliyor. Buna göre 2018 takvimi üzerinden birçok farklı yorum yapılıyor. Bu yıl yarış yapılan pistlerin, gelecek yılda da aktif olması bekleniyor. Ancak yeni pistler ile alakalı birçok değişik dedikodu da dolaşmakta buna göre Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni Yarış Gelebilir. Buna göre Arjantin, Vietnam ve Miami yarışlarının olabileceği söyleniyor. Fakat henüz tam anlamı ile verilmiş olan kesin bir karar söz konusu değil.

25 Yarış İhtimali Söz Konusu

Birçok kişiye göre önümüzdeki yıldan itibaren yarış sayısı arttırılacak. Özellikle Liberty, bu konuda çeşitli çalışmalar yapıyor. Fakat henüz hangi kentlerin ve yarışların takvim içine dahil edileceği net değil. Ancak adı geçen ve takvime girmesi beklenen bazı sürpriz yarışlar var. Buna göre cadde yarışlarına ağırlık vermek isteyen yönetim, birçok değişik ülke ile görüşmeler yaptı. Bu ülkeler içinde Hollanda, Danimarka, Finlandiya, Tayland ve Danimarka ile ABD buluyor. ABD’de yer alan Miami kentinin en iyi ve güçlü adaylardan birisi olduğu söyleniyor. Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni Yarış gelme ihtimali gündemdedir.  Formula 1 oyun açıklanma tarihi duyurusundan sonra yarışlar hakkında fikirler yürütülmektedir.

Konuşulan bir diğer gelişme ise Vietnam’ın başkenti olan Hanoi kentinin mutlaka takvim içinde yer alacağı. Bunun yanı sıra birçok bilgisayar oyununa mekan olan Miami için de aynı şey söyleniyor. Özellikle sokak yarışı için kentin çok uygun olduğunun altı çiziliyor.

Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni Yarış – Arjantin Bir Diğer İhtimal

Formula 1 2019 Takviminde 3 Yeni Yarış Gelebilir konusu ile alakalı olarak adı geçen bir diğer şehir ise Buenos Aires oldu. Kentte yer alan pistin, bakıma alındığı söyleniyor. Ancak hem Miami hem de Hanoi ile karşılaştırıldığı zaman bu kentin şansının çok daha az olduğu söyleniyor. Buna göre Miami’deki pistin 5 km uzunlukta olması beklenmekte ve tam 17 viraj yer alıyor. Hanoi pisti ise yine 5 km. Ayrıca buradaki pistin çok beğenildiği de gelen haberler arasında. Önümüzdeki günlerde her şeyin netleşeceğini söylemek mümkün. Formula 1 2019 hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.