Formula 1 2019 “Ferrari aracı Mercedes’ten Daha İyi

Formula 1 2019 "Ferrari aracı Mercedes'ten Daha İyiFormula 1 ‘in en iyi iki takımları arasında yer alan Ferrari ve Mercedes arasındaki kıyasıya rekabet her sene olduğu gibi bu yıl da devam ediyor. İki takımın tasarlamış olduğu araçlara dair görüşler de birçok önemli kişi tarafından dile getirilmekte. Buna göre son olarak F1 içinde yarışmış olan en iyi pilotlardan birisi unvanına sahip Emerson Fittipaldi, konuya dair görüşlerini paylaştı. Emerson, Formula 1 2019 “Ferrari aracı Mercedes’ten Daha İyi diyerek, hangi takımın kendisine göre favori olduğunu açıklamış oldu.  Formula 1 2019 hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Formula 1 2019 “Ferrari aracı Mercedes’ten Daha İyi

Efsanevi pilot Emerson, en çok tartışılan konulardan birisi olan Ferrari mi Mercedes mi konusuna dair görüşleri aktardı ve şunları söyledi; Bu yıl Mercedes, 3 defa pole pozisyonunda yarışa başlama hakkı elde etti. 3 kere en hızlı tur yaptılar. Kazandıkları yarış sayısı ise 3 oldu. Ferrari ise 8 yarış içinde 4 defa pole pozisyonu elde etti ve bunun sonucunda 3 yatış kazandılar. Bana Formula 1 2019 “Ferrari aracı Mercedes’ten Daha İyi. Bu iyi olma durumu ise teknik olarak ortaya çıkıyor. Bundan dolayı takımın bu yıl şampiyonluk şansı da çok yüksek.   Formula 1 oyun açıklanma tarihi duyurusundan sonra tüm detaylar yavaş yavaş şekillenmektedir.

Efsanevi Pilot Diğer Takım ve Oyuncuları da Değerlendirdi

Açıklamalarına devam eden eski pilot şunları söyledi; yarışlarda başarılı olmanın temel kurallarından birisi baskı ile baş edebilmek. Bundan dolayı takımların ve pilotların çok daha verimli bir şekilde çalışması gerekiyor. Bunun yanı sıra kurulacak olan ilişkiler de çok önemli. Özellikle mühendisler ile iyi ilişkiler kurmak gerekiyor.

Toto Wolff, beni gerçekten şaşırtıyor. Çünkü son yarışlarda oldukça etkili bir performans göstermeyi başardı. Bunun yanı sıra Vettel, genel olarak yarışlarda çok sinirli. Özellikle Fransa’da yapılan yarışta agresif bir şekilde hamle yaptı. Sezon genel olarak ise dengeli bir şekilde geçmekte. Güçlü ve inanılmaz performanslar mevcut. Ricciardo’yu bu anlamda çok beğeniyorum. Ortaya koymuş olduğu yarışlar etkileyici. Max ise henüz çok genç bir pilot. Bana göre en büyük sorunu ise agresif olması dedi.