F1 2019 Oyun Açıklanma Tarihi

F1 2019 oyun açıklanma tarihiFormula 1 yarışları, sadece televizyon başında izlenen bir organizasyondan daha fazlasını ifade ediyor. Dünya üzerinde milyonlar ile ifade edilen sayıda fanı olan F1, tek başına artık bir kültür haline gelmiş durumda. Bundan dolayı Formula 1, birçok farklı kategori içinde kendisini gösteriyor. Bunlardan birisi ise oyun olarak bilinmekte. Yıllardan beri yayınlanan F1’in resmi oyunu olan bilgisayar oyunu, gerçeğe son derece yakın olmasının yanı sıra birçok farklı özelliğiyle de dikkat çekmekte. F1 2019 Oyun Açıklanma Tarihi ise bilgisayar oyunu müptelalarını aklını meşgul ediyor. Ancak bunun için fanların biraz daha beklemesi gerekiyor. Formula 1 2018 takvimi açıklandı

F1 2019 Oyun Özellikleri Nelerdir?

Yeni çıkacak oyun ile alakalı tam ve net bir bilgi vermek son derece zor. Ancak oyuna dair birçok sitede dile getirilen bazı özellikler söz konusu. Bu özelliklere bakarak, oyunun nasıl olacağını tahmin edebiliriz. Buna göre oyunda şu tip özelliklerin olması bekleniyor;

  • Daha önceki versiyonlarda olduğu gibi bu versiyonda da bir halo özelliğinin olması beklenmekte. Böylelikle güvenlik yine üst seviyede tutulacak.
  • Bunun yanı sıra kariyer modunun daha geniş bir halde olmasını birçok kişi dile getiriyor.
  • Diğer oyunlardan farklı olarak bu versiyon içinde klasik araçların daha fazla olacağını söylemek mümkün.
  • Bunun yanı sıra oyun, daha önce olduğu gibi yine Codeamasters firması tarafından piyasaya sürülecek.
  • Oyunun çıkış tarihi ile alakalı olarak birçok kafa karıştırıcı bilgi var. Bunun nedeni ise F1 2018 bilgisayar oyununun henüz piyasada olmaması. Ancak gelen haberlere göre bu yılın oyunu, Ağustos ayında satışa sunulacak. Buradan harekete F1 2019 oyun açıklanma tarihi için 2019 yılının Ağustos oyunun uygun olacağını söylemek gerekiyor.

 F1 2019 Oyun Açıklanma Tarihi – Takvimin Açıklanması Bekleniyor

Oyunla alakalı henüz bir tarihin verilmemesinin temel nedeni ise takvimin belli olmaması. Çünkü 2019 yılı için bir takım değişikliklerin yaşanması beklenmekte. Buna göre pist sayısının 25’e çıkması gündemde. Bunun yanı sıra Japonya ve Almanya pistlerinin geleceği meçhul. Üç farklı kentin takvime dahil edileceği söyleniyor. Tüm bu yeniliklerden dolayı oyunun tasarlanması zaman alabilir.  Formula 1 2019 hakkında tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.